پیام هیئت مدیره

با سلام و درود

کارفرمایان و سازندگان محترم

ترکیب توانمندیهای موجود در سازه گستر جم در بین کارخانه های صنعتی داخل کشور، کم نظیر می­باشد. پشتوانه علمی و تخصصی در ارائه راهکارهای نوین در خدمات فنی مهندسی از یک طرف و خوشنامی و سابقه اعتباری و عملیاتی بی نظیر نزد مشتریان از طرف دیگر، این شرکت را برای مشتریان جذاب می نماید. از همه مهم تر، اهداف کلان مجموعه سازه گستر جم بر اساس رعایت اصول حرفه ایی و اخلاقی بنا نهاده شده است.
عواملی که باعث می گردد کارفرمایان و سازندگان محترم، ما را انتخاب نمایند عبارتند از:
قیمت منصفانه در ازای کیفیت بالا، دفتر فنی مهندسی توانمند با دید عملیاتی و اجرایی، ایجاد ارزش افزوده برای کارفرما، تعهد به رعایت زمان بندی در اجرای پروژه، داشتن گواهینامه ها و تاییدیه های فنی و اجرایی معتبر از جمله گواهی صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و  برنامه ریزی کشور و نیز بالاترین استاندارد فرآیند جوش ISO3834-2، کارخانه مجهز در دو سالن تولید و در اختیار داشتن نیروهای فنی ماهر، کنترل کیفیت دقیق و مرحله به مرحله، نگرشی سیستم مند به پروژه ها و مدیریت آن.
مجموعه عوامل مذکور برای کارفرمایان محترم این امکان را فراهم می آورد که ضمن کاهش ریسک، پیمانکاری ذیصلاح، دارای برنامه ای هدفمند و دارای تجربه کافی را در طول انجام پروژه کنار خود داشته باشند.
امیدواریم همکاری نزدیک مجموعه ما و شما بتواند منفعت متقابل را در پیش داشته باشد.

                                                                                با سپاس

                                                                                  رئیس هیئت مدیره شرکت